INSPIRATIE

Studiati cele mai noi proiecte in care am folosit piatra naturala in cele mai inedite ipostaze.

''Calcar Vratsa si granit Porto Fino''

MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Calcar si granit
Vratsa si Porto Fino
Scari

''Juparana Persa''

MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Granit
Juparana Persa
Scari

''Red Multicolor''

MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Granit
Red Multicolor
Scari

''Marmura Orosei ''

Marmura
MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Marmura
Orosei
Hol

"Venetiano Gold"

Granit | Scari
MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Granit
Venetiano Gold

"Rose Wood" Scari

Granit | Scari
MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Granit
Rose Wood

Orosei x 2cm

Marmura | Baie
MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Marmura
Orosei
Baie

"Absolut Black" Bucatarie

Granit | Bucatarie
MATERIAL
CULOARE
CAMERA
Granit
Negru
Bucatarie

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2015 FABI S.R.L. 
WebDesign by Leno Studio Comercial