BAIE

În portofoliul nostru vei găsi câteva din lucrările finalizate ale clienţilor care au ales Fabi SRL pentru a decora casa, biroul sau spaţiul comercial. Vizualizând galeria foto, vă puteţi face o idee despre placările cu marmură şi granit Fabi. Spaţiile ce poartă semnătura noastră devin unice, exclusiviste şi durabile..

Baie

Baie

Baie

Perete din onix x2cm si pardoseal Titanium x2m

Marmura orosei x 2 cm

Marmura Orosei x 3 cm

Granit Persa gold x 2 cm

Granit Black Galaxy x 3 cm

Onix si granit black galaxy

Blat marmura Orosei x 3 cm

Granit Prada Gold x 2 cm

Blat marmura Orosei

Blat granit Aristo White x 3 cm

Blat baie granit Ivory Gold x 3 cm

Blat granit Absolut Black x 3 cm

Baie placata cu onix

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2019 FABI S.R.L. 

Politica de confidentialitate | Utilizare COOKIE