PARDOSELI

În portofoliul nostru vei găsi câteva din lucrările finalizate ale clienţilor care au ales Fabi SRL pentru a decora casa, biroul sau spaţiul comercial. Vizualizând galeria foto, vă puteţi face o idee despre placările cu marmură şi granit Fabi. Spaţiile ce poartă semnătura noastră devin unice, exclusiviste şi durabile..

Marmura Orosei 60x30x1.5 cm

Granit Red Multicolor 61x30.5x1cm

Granit exotic Baricato x 2 cm

Granit New Kashmir White x 2 cm

Granit Golden Fusion x 2 cm

Granit Imperial White x 2 cm montaj carte

Granit Juparana Persa x 2 cm montaj carte

SALON PLACAT CU NETTUNO BORDEAUX X 2 CM

Pardoseala placata cu granit carte deschisa Golden Fusion x 2 cm

Perete placat cu marmura Orosei x 2 cm si pardoseala placata cu granit Sanluiz x 2 cm

Pardoseala granit Golden Fusion x 2 cm

Pardoseala placata cu granit Fusion x 2 cm 

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2015 FABI S.R.L. 
WebDesign by Leno Studio Comercial