Rafinamentul amenajarilor

Traditie in prelucrarea pietrei naturale

Din 1994

POVESTEA NOASTRĂ

Fondată în 1994, Fabi SRL desfăşoară activităţi de prelucrare a pietrei naturale, marmură, granit, calcar, şi onix. 

Avand o vastă experienţă şi o impresionantă infrastructură tehnologică, producem piese pentru placări verticale sau orizontale: scări,pervazuri, glafuri, blaturi de baie sau bucătărie, pardoseli, şemineuri etc.

Produsele realizate de experţii pietrari Fabi reuşesc să atingă cel mai înalt grad de satisfacţie alclientului. Serviciile oferite includ proiectare, asistenţă tehnică, transport şi montaj.

PROGRES PRIN INFRASTRUCTURA TEHNOLOGICA

Pentru a putea prelucra piatra naturala de la bloc pana la piesele finite, Fabi SRL dispune de:

1. Utilaj debitare blocuri piatra naturala PELEGRINI DIAMANTFIL DF 200

2. Utilaj slefuire lastre GMM SIRIO

3. Utilaj debitare si profilare piatra naturala GMM INTRA 36

4. Utilaj slefuire canturi piatra naturala GMM TORO 62

5. Utilaj debitare piatra naturala piese masive GMM TECNA 36

6. Utilaj debitare piatra naturala GMM BRIO

7. Utilaj debitare si profilare piatra naturala GMM INTRA 520 CN2

8. Utilaj slefuire canturi piatra naturala GMM TORO 84

VIZIUNE si VALORI

  • performanta, succes, integritate, motivare si flexibilitate

Debitare blocuri masive

Prezentare Fabi SRL

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2015 FABI S.R.L. 
WebDesign by Leno Studio Comercial