FATADE

În portofoliul nostru vei găsi câteva din lucrările finalizate ale clienţilor care au ales Fabi SRL pentru a decora casa, biroul sau spaţiul comercial. Vizualizând galeria foto, vă puteţi face o idee despre placările cu marmură şi granit Fabi. Spaţiile ce poartă semnătura noastră devin unice, exclusiviste şi durabile..

Granit Pegasus gold x 2 cm

Calcar vratsa x 2 cm si granit Porto Fino x 3 cm

Granit New kashmir white si calcar vratsa x 2 cm

Granit aristo white x 2 cm

FATADE

Calcar x 2 cm, x 3 cm, respectiv x 7 cm

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2019 FABI S.R.L. 

Politica de confidentialitate | Utilizare COOKIE