BUCATARIE

În portofoliul nostru vei găsi câteva din lucrările finalizate ale clienţilor care au ales Fabi SRL pentru a decora casa, biroul sau spaţiul comercial. Vizualizând galeria foto, vă puteţi face o idee despre placările cu marmură şi granit Fabi. Spaţiile ce poartă semnătura noastră devin unice, exclusiviste şi durabile..

Granit Absolut Black x 3 cm

Marmura carrara

Granit Absolut Black x 3 cm

Granit Cosmic Black x 3 cm

Granit absolut black x 3 cm

Granit Cosmic Black- masa dining

Granit Cosmic Black x 3 cm- insula bucatarie

Granit prada gold

Granit black galaxy

Granit prada gold

Granit absolut nata

Granit blue pearl

Granit juparana persa

Granit crema bordeaux

Granit red multicolor

Granit Sanluis

Granit black galaxy

Granit imperial gold

Granit absolut black si marmura carrara

Granit titanium

Granit titanium

Black galaxy x 3 cm

Titanium Gold x 3 cm

Bucatarie

Glaf bucatarie

Granit ivory gold x 3 cm

Marmura Orosei x 2 cm

Blat granit Absolut Black x 3 cm

Blat granit Ivory Gold x 3 cm

Blat Black Galaxy x 3 cm

Blat bucatarie Bianco Royal x 2 cm

Blat granit Black Galaxy x 3 cm

Blat quartite Fusion

Blat bucatarie granit Absolut Black x 2 cm

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2019 FABI S.R.L. 

Politica de confidentialitate | Utilizare COOKIE