B2B

SIGN UP

Primul pas și cel mai greu l-ați depășit!!!


Cât de curând veți primi link-ul de accesare și parola de logare pe adresa de e-mail înregistrată în formularul de înscriere, pentru a accesa inventarul nostru dedicat platformei B2B...

Vă mulțumim pentru răbdare!
BACK TO HOME PAGE
Oops! Something went wrong while submitting the form.

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2015 FABI S.R.L. 
WebDesign by Leno Studio Comercial