SCARI

În portofoliul nostru vei găsi câteva din lucrările finalizate ale clienţilor care au ales Fabi SRL pentru a decora casa, biroul sau spaţiul comercial. Vizualizând galeria foto, vă puteţi face o idee despre placările cu marmură şi granit Fabi. Spaţiile ce poartă semnătura noastră devin unice, exclusiviste şi durabile..

Granit golden fusion x3cm

Quart Lyskam x3cm

Calcar vratsa x2cm

Granit rosa beta x2cm

Granit fantasy gold x 2 cm

Granit black galaxy si zanet white

Granit prada gold

Granit golden thunder

Marmura carrara

Marmura Orosei x 2cm si granit Absolute Black x 2cm

Scari interioare

Granit crema bordeaux x 2 cm

Calcar vratsa x 3 cm

Granit aristo white x 2 cm

Marmura orosei x 2 cm

Granit baltic brown si tahoe x 3 cm

Granit Crema bordeaux x 3 cm

Marmura Orosei x 3 cm

Granit Silver Pearl x 3 cm

Granit Titanium & Sanluis x 2 cm

Marmura Orosei x 2 cm

Granit Napoleone x 3 cm

Calcar Vratsa x 3 cm

Granit Golden thunder x 2 cm

Granit golden fusion x 2 cm

Granit Ivory gold x 2 cm

Scari din calcar masiv sablat

Marmura Orosei x 2 cm

Granit antiderapant Tahoe x 3 cm si Baltic Brown x 3 cm

Granit Absolut Black x 2 cm

Granit Imperial Gold x 2 cm

Granit Juparana Venetiano x 2 cm

SCARI PLACATE CU NETTUNO BORDEAUX X 2 CM

SCARI PLACATE CU ABSOLUTE BLACK SI CONTRATREAPTA ARISTO WHITE X 2 CM

Scari placate cu granit Bordeaux River x 3 cm

Scari placate cu granit Golden Fusion x 2 cm

Scari granit Aristo White x 2 cm

Scari calcar

Scari granit Absolut Black x 2 cm

Scari granit San Luiz x 3 cm

Adresa

str. Oasului nr. 22/A,
Livada; jud. Satu Mare

Management

Fabian Daniel 
tel: 0040.730.621.391 
daniel.fabian@fabistone.ro

Fabian Crina
crina.fabian@fabistone.ro

Administrativ

Tat Silvia 
tel: 0040.723.647.974
silvia.tat@fabistone.ro

Fabian Gheorghe 
tel: 0040.726.701.220

Departament vanzari

Tat David tel: 0040.732.014.856 david.tat@fabistone.ro

Cristian Ardelean tel: 0040.735.877.235 cristian.ardelean@fabistone.ro

Silaghi Raul
tel: 0040.771.244.898
silaghi.raul@fabistone.ro

© 2019 FABI S.R.L. 

Politica de confidentialitate | Utilizare COOKIE